Skip to content ↓

Kontakt

Osoby zajmujące się świadczeniami w Dziekanatach Wydziałów

Danuta Kosecka-Rusek
dkosecka@agh.edu.pl
tel. 617-57-59

C-7, pokój 112a

poniedziałek - czwartek: 7:30 - 15:30
piątek: 7:30 - 14:30

Ewa Bednarczyk
soc-met@agh.edu.pl
tel. 617-47-99

B-5, pokój 4

Katarzyna Chromik-Myśliwiec
chromik@agh.edu.pl
tel. 617-57-58

C-7, pokój 112a

poniedziałek - czwartek: 7:30 - 15:30
piątek: 7:30 - 14:30

Małgorzata Matoga
matoga@agh.edu.pl
tel. 617-57-61

C-7, pokój 112a

poniedziałek - czwartek: 7:30 - 15:30
piątek: 7:30 - 14:30

Piotr Kalukiewicz
pkaluki@agh.edu.pl
tel. 617-47-13

B-2, pokój 1

Anna Kurowska-Capik
akcapik@agh.edu.pl
tel. 617-46-03

A-0, pokój 20

Agnieszka Tomasik
tomasik@agh.edu.pl
tel. 617-35-37

C-4, pokój 120

Agnieszka Kantor-Dużyk
duzyk@agh.edu.pl
tel. 617-22-51

C-4, pokój 120

Barbara Zientara
barbaraz@agh.edu.pl
tel. 617-25-19

B-8, pokój 28

Joanna Kucharzyk
jkuch@agh.edu.pl
tel. 617-57-62

C-7, pokój 112a 

poniedziałek - czwartek: 7:30 - 15:30
piątek: 7:30 - 14:30

Ewa Kurkowska-Mróz
kurkowskamroz@agh.edu.pl
tel. 617-26-90

A-2, pokój 118

Marek Indyk
mindyk@agh.edu.pl
tel. 617-22-02

A-1, pokój 103

Anna Turlej
aturlej@agh.edu.pl
tel. 617-57-60

C-7, pokój 112a

poniedziałek - czwartek: 7:30 - 15:30
piątek: 7:30 - 14:30

Elżbieta Gołdasz
elzbieta.goldasz@agh.edu.pl
tel. 617-51-83

D-4, pokój 18

Katarzyna Hamerla
hamerla@agh.edu.pl
tel. 617-49-80

D-10, pokój 18

Edyta Kasprzycka
kasprzycka@agh.edu.pl
tel. 617-33-73

B-7, pokój 214

Rafał Patyk
rpatyk@agh.edu.pl
tel. 617-43-90

C-7, pokój 10

Małgorzata Matoga
matoga@agh.edu.pl
tel. 617-57-61

C-7, pokój 112a

poniedziałek - czwartek: 7:30 - 15:30
piątek: 7:30 - 14:30

Dyrektor Centrum Spraw Studenckich
mgr Karolina Sochacka

C-1, pokój 111

sochacka@agh.edu.pl

tel: 617-20-20
+48 885 970 725

Koordynator Sekcji Świadczeń Pomocy Materialnej
mgr inż. Katarzyna Kupis

C-7, pokój 112b

kupis@agh.edu.pl

tel. 617-35-32

+48 885 988 209

 

Sekcja Świadczeń Pomocy Materialnej
mgr Urszula Kozaczuk

C-7, pokój 112b

kozaczuk@agh.edu.pl

tel. 617-33-62

Sekcja Świadczeń Pomocy Materialnej
Dorota Mizerska

C-7, pokój 112b

dorotami@agh.edu.pl

tel. 617-34-47

Sekcja Obsługi Organizacji Studenckich
mgr inż. Małgorzata Kustra

C-1, pokój 111

mkustra@agh.edu.pl

tel. 617-32-66

Sekcja Obsługi Organizacji Studenckich
mgr Ewelina Wywrot

C-1, pokój 111

ewywrot@agh.edu.pl

tel. 617-32-66

Koordynator Sekcji Wypłat i Rozliczeń Stypendiów
mgr Agnieszka Kowalska

C-1, pokój 111

akowalska@agh.edu.pl

tel. 617-33-10

 

Sekcja Wypłat i Rozliczeń Stypendiów
mgr Monika Rejman

C-1, pokój 111

mrejman@agh.edu.pl

tel. 617-33-10

Sekcja Wypłat i Rozliczeń Stypendiów
Alicja Derwisz

C-1, pokój 111

domluk@agh.edu.pl

tel. 617-44-59

Sekcja Wypłat i Rozliczeń Stypendiów
mgr Aleksandra Łabuz

C-1, pokój 111

labuza@agh.edu.pl

tel. 617-44-59

Studenckie Centrum Konstrukcyjne
mgr Agnieszka Kukurba

C-1, pokój 111
kukurba@agh.edu.pl
tel. 617-55-20

Studenckie Centrum Konstrukcyjne
dr inż. Łukasz Habera

D-12, pokój 108
habera@agh.edu.pl
tel. 617-44-76

Studenckie Centrum Konstrukcyjne
dr inż. Mateusz Skrzyński

D-12, pokój 108
mateusz.skrzynski@agh.edu.pl
tel. 617-44-76

Stopka